Haziran 19, 2014

Müsaitsen bu yazı sana girsin...

    Naber canım nasılsın? İyi misin?

    Müsaitsen bu yazı sana girsin...

    Geçmişi hatırlatan detaylar vardır bilir misin?  Müzik, koku, mekan gibi... neyse işte o parçalardan birini dinliyorum şu an. Aklıma geldin de bir hal hatır sorayım dedim. Günlerin nasıl geçiyor? Çalışıyor musun? Çok mu yoruluyorsun, yazık.. Eee çok normal tabi, terlemeyen adama para vermiyorlar bu devirde. Ben nasıl olayım, iyiyim işte yumurtadan çıkmaya çalışıyorum. Hep söylerdim ya sana gidicem diye, işte o zamandan beri her gün gidiyorum. Kısmet bugüneymiş... Ha bir de çalışıyorum. Güzel bir işim var, çayımı içmeye beklerim. Ama müsait değilsen ben de seni ziyarete gelirim. İki çift laf ederiz, geçmişi yad ederiz... olmayan geçmişimizi.... Gel konuşalım dersem gelir misin?
    Sosyal hayat çalışınca ölür diyorlardı, öyle misin sende? Gerçi senin o malum sosyal hayatının hiç etkileneceğini sanmıyorum ama yine de belli olmaz köreltmişlerdir belki ;) Ben hala aynıyım. Şu ara gideceğim için sosyal hayatı askıya aldım. Nereye mi gidiyorum? Sen çok iyi bilirsin.... :) ha bir de kendimi spora verdim, her ne kadar çok içsem de sağlıklı yaşamayı severim biliyorsun. En çok üzüldüğüm şey ne biliyor musun? İş hayatı hayal gücümü yerle bir etti. Eskiden bir iki de olsa yazar, ona buna sataşır deşarj olurdum. Şimdi ise yaşadıklarımı yalayıp yutup içimde saklıyorum. Sana laf sokmak da fena değildi hani ;) Gerçi artık o da kalmadı içimde. Bak geldim muhabbet ediyorum seninle, üstelik adam yerine de koydum bu sefer. Neyse geç olmuş yatıyorum ben. Aaaa sormayı unuttum, kız arkadaşınla aran nasıl? Benden sonra pek bir ezik büzüğe gitmişsin yazık.... Her erkeğin yakalandığı sendroma sen de yakalanmışsın, "güçlü kadından korkan adam.." Sen de haklısın tabi, kaldıramazmışsın beni meğer. Şimdi anlıyorum bana neden embesil gibi davrandığını. Neyse sen de olgunlaşacaksın elbet, yaşın gelmiş hatta geçiyor olsa bile akıllanacaksın, akıllanmalısın... Neyse içinden geliyorsa bir alo de, numaram hala aynı... Kendine çok iyi bak, gerçi sen kendine pek bakamazsın ama bakan birini bulmuşsun zaten. Mutluluklar mı desem ne desem bilemedim. Neyse mutluluk dileyecek kadar geniş mezhepli olamadım henüz. Görüşürüz de diyemiycem, öyle bişey işte....

1 yorum:

  1. güzel bir günlük gibi olmuş. en azından kendi adıma okuduğumda o tadı aldım. bir bayan gözünden hasretin, ayrılığın, hüznün, umutsuzluğun okunması farklı. bu türde genellikle erkek tarafının malum ağıtlarını okumaya alışık olduğumuzdan yazınız güzel düzenlenmiş.
    diğer yazılarınıza da bakarak olacağım müsadenizle. her daim kaleminiz işlek olsun duygularınıza karşı :D

    YanıtlaSil